Pevné okenní sítě rámové - Ruxyr

Pevné okenní sítě rámové

Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna.

Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítí z okna.

Nabídka zdarma

Dodání do 48h

Záruka 2-4 roky

Naše produkty

Síť okenní - profil OV

Síť okenní - profil OE

Síť okenní - OE 32x11 LUX

Síť okenní - profil ISSO OV

Síť okenní - profil ISSO OE

Pevné okenní sítě rámové

Otravuje Vás hmyz, který přiletěl oknem?
Bojíte se, že Váš výhled, ale síť nějak zkazí?

Nemusíte se bát, díky okenním sítím budete dokonale chráněni před hmyzem a Váš výhled zůstane stejně krásný.Pokud jste na pochybách s její výdrží, tak je můžete hned odložit. Okenní sítě jsou z velmi kvalitního materiálu, což znamená,
Že investice do ochrany a Vaší spokojenosti je dlouhodobá. Dokonalé splynutí s oknem je zaručeno díky mnoha barevným variantám.

Máte kočičku či jiné zvířátko, které by Vám síťku mohlo poškodit?
To pro nás není problém, síťky mohou být vyrobeny z pevnějších a pružnějších vláken, tak budou chráněny jak Vaše investice tak i Váš miláček.

Proč si pořídit právě pevné okenní sítě rámové